ACEFAST
Новинка
Зовнішній акумулятор ACEFAST M29-20000 22.5W fast charging power bank with cable Black — компактний портативний акумулятор ємністю 20000 мАг з LED-індикатором рівня заряду та підтримкою стандарту PD+QC3.0 — тобто швидкої зарядки. Має два вхідні/вихідні порти USB-C та вихідний порт USB-А з підтримкою потужності до 22,5 Вт. В комплект входить кабель з роз'ємами Type-C.
Завдяки високій потужності дозволить витратити вдвічі менше часу на зарядку смартфона з підтримкою стандарту PD/QC 3.0. А це дуже корисне доповнення, якщо ви подорожуєте чи знаходитесь поза домом і час для вас реально важливий.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Є компактним та зручним у використанні. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Повербанк ACEFAST M29 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе мінімум місця у вашій сумці чи рюкзаку.
Купити Зовнішній акумулятор ACEFAST M29-20000 22.5W fast charging power bank with cable Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор ACEFAST M29-20000 22.5W fast charging power bank with cable Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор ACEFAST M29-20000 22.5W fast charging power bank with cable Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 12 |
| Комплект | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 107.1 × 68.7 × 27.7 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | M29 |
| Матеріал корпусу | PC |
| Вага | 319 г |
| Ємність елемента живлення | 20000 mAh |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!