WUW
Новинка
Зовнішній акумулятор WUW Y45 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися.
Корпус з міцного пластику не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей.
Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений вхідними/вихідними портом та кабелем Type-C 45W, вихідним портом USB-A 22,5 W та виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/3 A), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів.
Зовнішній акумулятор WUW Y45 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Купити Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y45 (PD45W) 20000mAh Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y45 (PD45W) 20000mAh Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y45 (PD45W) 20000mAh Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WUW |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кабель | USB-C; Lightning |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Модель | Y45 |
| Ємність елемента живлення | 20000 mAh |
| Потужність | 45 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | WUW |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!