WUW
Новинка
Зовнішній акумулятор WUW Y137 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black вирізняється своєю універсальністю та вражаючою функціональністю, а також великою ємністю при досить компактних розмірах. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.
Корпус повербанку надійно зібраний, виготовлений із міцного вогнестійкого пластику. У верхній частині передньої панелі аксесуара розташований, захищений глянсовою накладкою, дисплей, який допоможе контролювати його роботу та рівень заряду вбудованої батареї ємністю 10 000 mAh.
На бічній грані аксесуара знаходиться кнопка управління, а зверху ─ роз'єм Type-C для його зарядки і два USB-порти для зарядки різних гаджетів. Максимальна сила вихідного струму становить 3А.
Портативна батарея підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку, інакше увімкнеться стандартний режим роботи.
ОСОБЛИВОСТІ:
− ємність: 10 000 mAh;
− можливість заряджати відразу 2 пристрої;
− підтримка протоколів швидкої зарядки;
− висока якість складових та матеріалів;
− відносно компактні розміри такого потужного пристрою;
− декілька рівнів захисту для безпечної зарядки;
− LED-дисплей з відображенням заряду батареї.
Купити Зовнішній акумулятор WUW Y137 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор WUW Y137 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор WUW Y137 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WUW |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Дизайн | Стандартний |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | Дисплей |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 148 × 68 × 10 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | Y137 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | WUW |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!