Автомобільний зарядний пристрій Aspor A907 (USB/USB-C/3A/20W)- білий
Код товару: 31003
2 переглядів сьогодні
В наявності
Знижка діє ще:
0 днів
00 годин
00 хвилин
Гарантія
6 місяців
Сумісність
планшет, смартфон, універсальні
Країна-виробник товару
Китай
Офіційна гарантія
Гарантована якість
Повернення 14 днів
Відправка 1-2 робочі дні
Потужність на 20 Вт та підтримка сучасних технологій Power Delivery + Qualcomm Quick Charge 3.0 роблять Aspor A907 PD -20W ідеальним рішенням для швидкого й ефективного заряджання твоїх пристроїв в авто. Особливості: 2 через 1: Заряджайте 2 пристрої одночасно на сумарній потужності до 20 Вт. USB-C 20 Вт Power Delivery: Блискавична швидкість заряджання смартфона, планшета або повербанка на потужності до 20 Вт. Працює в трьох режимах — 5 В/3 А, 9 В/2.2 А, 12 В/1.67 А. 18 Вт USB-A порт: За допомогою технології Qualcomm Quick Charge 3.0 працює в трьох режимах: 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А. Оптимально для iPhone 8 і вище: USB-C порт забезпечить максимальну на сьогодні швидкість заряджання (50% за 30 хвилин). Технологія адаптивного заряджання: Автоматично підбере оптимальний і безпечний рівень потужності, залежно від вашого пристрою. Безпека: Вбудований чип Smart IC захистить під'єднані девайси від стрибків напруги, короткого замикання і надмірного заряду. Надійна посадка: В прикурювачах різних типів, завдяки пружинним фіксаторам на корпусі. Технічні характеристики: Вхідна напруга: 12В — 24В Сумарна вихідна потужність: 20 Вт Вихідна напруга PD USB-C порту: 5В/3А, 9В/2.2А, 12В/1.67А Вихідна напруга QC 3.0 USB-A порту: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А Захист від перегрівання, стрибків напруги, короткого замикання та надмірного заряджання Матеріал: Вогнетривкий ABS-пластик
Бренд Aspor
Гарантія 6 місяців
Сумісність планшет, смартфон, універсальні
Країна-виробник товару Китай
Колір білий
Матеріал пластик
Вихідний струм 3A