Borofone
-13%
Новинка
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA105A Stellar three-port charger set (Micro) (EU) White — аксесуар для мобільних пристроїв та планшетів. Призначений для зарядки гаджетів від мережі змінного струму. В комплект входить кабель з роз'ємами USB-A – Micro довжиною 1 м.
Пристрій оснащений трьома портами (два типу USB-A і один USB-C). Це дозволяє заряджати одночасно три пристрої, що зручно для великої родини, власника кількох гаджетів і під час подорожі. Обидва роз'єми USB підтримують заряджання потужністю 12W, а USB-C — 15W.
Завдяки вбудованій 6-рівневій системі захисту ваші гаджети захищені від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядки.
Зарядний пристрій виконаний у білому кольорі, який легко поєднується з іншою технікою. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі.
Купити Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA105A Stellar three-port charger set (Micro) (EU) White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA105A Stellar three-port charger set (Micro) (EU) White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA105A Stellar three-port charger set (Micro) (EU) White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | USB-A/Micro-USB |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | White |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 15 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Матеріал | ABS |
| Вага | 70 г |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | BA105A |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!