Borofone
-13%
Новинка
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA106A з виходами Type-C + USB-A та технологіями QC і PD дозволяє швидко заряджати гаджети.
BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White дозволяє заряджати відразу два гаджети. Потужність Type-C виходу становить 20W, а USB-A ─18W, завдяки чому пристрій може підтримувати більшість протоколів швидкого заряджання пристроїв. В комплект входить кабель USB-C — Lightning.
Даний мережевий зарядний пристрій рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції QC (Quick Charge) або PD (Power Delivery). Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій BOROFONE BA106A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.
Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
− від перевантаження по силі струму;
− перезарядження, перегріву;
− перевантаження;
− різних перенапруг;
− коротких замикань.
Купити Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | White |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Матеріал | ABS |
| Вага | 71 г |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | BA106A |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!