Hoco
-13%
Новинка
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57 Glorious оснащений портом USB-C потужністю 30 Вт, що дозволяє йому здійснювати швидку зарядку з підтримкою різних протоколів, включаючи PD30W, QC, FCP та AFC. Виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, HOCO Z57 Glorious забезпечує надійність та безпеку завдяки вбудованому захисту від перевантаження, перенапруги та перегріву. Якісні контакти встановлюють стійке з’єднання та гарантують ефективну та безпечну зарядку ваших девайсів.
ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЬНОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ HOCO Z57 GLORIOUS:
• Підтримка протоколів PD, QC, FCP, AFC для швидкої та ефективної зарядки.
• Міцний алюмінієвий сплав для довговічності та безпеки.
• Високоякісні матеріали, багаторівнева система захисту та виробничі стандарти, підтверджені сертифікатами RoHS, CE, FCC, забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
• Сучасний та естетично приємний зовнішній вигляд.
Купити Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57 Glorious single-port PD30W car charger Metal Gray можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57 Glorious single-port PD30W car charger Metal Gray здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57 Glorious single-port PD30W car charger Metal Gray можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Metal Gray |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вага | 17 г |
| Вихідний струм | 5 A |
| Швидка зарядка | Power Delivery 30 W |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Модель | Z57 Glorious |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!