WIWU
-13%
WIWU 20W Cube GaN Fast Charger 1C Wi-G014 EU White — це мережевий зарядний пристрій виконаний за технологією GaN-зарядок. Має вихідну потужність 20 Вт, підтримку стандарту PD, завдяки чому впорається із зарядкою вашого ґаджета вдвічі швидше звичайного МЗП.
Чому варто обрати GaN зарядку?
1. Енергоефективність. GaN-зарядки мають на 10-15% нижчі показники втрати енергії ніж класичні кремнієві зарядки.
2. Безпека. GaN-зарядки мають більш високий діапазон робочої температури без перегрівань. Оскільки нітрид галію може витримувати і проводити більш високу напругу та вищі температури, ніж кремній.
Основні характеристики WIWU 20W Cube GaN Fast Charger 1C Wi-G014 EU White:
— Потужність: 20 Вт, підтримка стандарту швидкої зарядки PD.
— Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик (PC). Надійний та міцний матеріал, що забезпечує тривале використання зарядного пристрою.
— Зарядний пристрій GaN має більш стабільну зарядку та менше нагрівання.
Купити Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Cube GaN Fast Charger 1C Wi-G014 EU White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Cube GaN Fast Charger 1C Wi-G014 EU White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Cube GaN Fast Charger 1C Wi-G014 EU White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WIWU |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | White |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Матеріал | PC |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Швидка зарядка | Power Delivery 20 W |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | Cube GaN |
| Бренд | WIWU |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!