WIWU
-13%
Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 C-L EU White допоможе швидко зарядити практично будь-який сучасний планшет або смартфон завдяки підтримці кількох технологій швидкої зарядки. В комплект входить кабель з роз'ємами Type-C – Lightning.
Аксесуар абсолютно безпечний для гаджетів, має багаторівневу систему захисту від перегріву, перезаряду, стрибків напруги та короткого замикання. Модель підтримує наступні протоколи швидкого заряджання: Quick Charge 3.0, USB Power Delivery. Максимальна сила струму становить 3А, потужність ─ 20Вт.
Міцний пластиковий корпус аксесуара представлений у білому забарвленні, виконаний із закругленими гранями, що разом із приємною на дотик поверхнею внесе додатковий комфорт у повсякденну експлуатацію. У торці адаптера зручно розташований один роз'єм Type-C, також модель оснащена вилкою європейського стандарту.
Купити Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 C-L EU White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 C-L EU White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 C-L EU White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WIWU |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | White |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Матеріал | PC |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Швидка зарядка | Power Delivery 20 W |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | Essen GaN |
| Бренд | WIWU |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-13%
-13%
-13%
-13%