WIWU
-13%
WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White ─ це компактний бездротовий зарядний пристрій з тонким корпусом та унікальним дизайном для бездротової зарядки смартфонів та навушників. Даний девайс дозволяє заряджати будь-який смартфон та навушники, в яких є підтримка бездротової зарядки Qi.
Пристрій забезпечить максимально ефективну зарядку за мінімальний час ─ максимальна вихідна потужність заряду становить до 15 Вт.
Унікальний стиль ─ корпус із спеціального сплаву алюмінію, що додає пристрою ще більше вишуканості ─ дана модель чудово виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. На нижній стороні є протиковзкі ніжки.
Щоб на виході WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White видавала 15 Вт, необхідно використовувати зарядний адаптер із підтримкою Quick Charge 3.0 та потужністю 18Вт і вище.
Купити Бездротовий зарядний пристрій WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Бездротовий зарядний пристрій WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Бездротовий зарядний пристрій WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WIWU |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Бездротова зарядка потужністю 15 W |
| Колір | White |
| Тип товару | Бездротовий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 15 W |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Вага | 41 г |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Тип БЗП | Для одного пристрою |
| Вхідна напруга та струм | 5V=2A; 9V=2A |
| Модель | Wi-W009 |
| Бренд | WIWU |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-13%
-13%
-13%
-13%