WIWU
-13%
Мережевий зарядний пристрій WIWU 65W Firefly GaN Fast Charger 2C+1A Wi-G012 EU Grey — це інноваційний зарядний пристрій із технологією GaN (нітрид галію), який забезпечує ефективне заряджання для різноманітних пристроїв. Оснащений двома портами USB-C, одним USB-A, цей зарядний пристрій поєднує в собі зручність, потужність і стильний дизайн.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Забезпечує високу продуктивність і компактність пристрою. Підтримує швидке заряджання для смартфонів, планшетів і ноутбуків. Одночасне заряджання до трьох пристроїв через USB-C і USB-A.
ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕГРІВУ
Оснащений системами захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та перепадів напруги. Сумісний із пристроями Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, ноутбуками та іншими гаджетами. WIWU 65W Firefly GaN Fast Charger 2C+1A Wi-G012 EU Grey — це ідеальне рішення для швидкого та зручного заряджання ваших пристроїв у будь-яких умовах.
Купити Мережевий зарядний пристрій WIWU 65W Firefly GaN Fast Charger 2C+1A Wi-G012 EU Grey можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій WIWU 65W Firefly GaN Fast Charger 2C+1A Wi-G012 EU Grey здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій WIWU 65W Firefly GaN Fast Charger 2C+1A Wi-G012 EU Grey можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WIWU |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Black |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Матеріал | PC |
| Вхід | 110 – 240 V; 1.6 А; 50/60 Hz |
| Швидка зарядка | Power Delivery 45 W |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | Firefly GaN |
| Бренд | WIWU |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!