WIWU
-13%
WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-C EU White — мережевий зарядний пристрій з USB-портом та підтримкою стандартів швидкої зарядки QC3.0/QC2.0/FCP/AFC.
Зарядний пристрій видає 18 Вт потужності, тому зможе в 1.5 рази швидше заряджати сумісні ґаджети.
Зарядний пристрій підійде для заряджання та синхронізації смартфонів, планшетів, смарт-годинників, TWS-гарнітур, портативних колонок, електронних книжок тощо. МЗП постачається без кабелю, тому потрібно використовувати власний кабель живлення, що має з однієї сторони USB-роз'єм.
Корпус зарядного пристрою виготовлено з вогнестійкого пластику. Девайс має захист від перегріву, перезаряджання та короткого замикання.
Купити Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-L EU White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-L EU White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-L EU White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WIWU |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | USB-A/Lightning |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | White |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Матеріал | PC |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | Essen GaN Wi-G006 |
| Бренд | WIWU |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!