WIWU
-13%
WIWU 18W Essen GaN Fast Charger Wi-G006 EU White — мережевий зарядний пристрій з USB-портом та підтримкою стандартів швидкої зарядки QC3.0/QC2.0/FCP/AFC.
Зарядний пристрій видає 18 Вт потужності, тому зможе в 1.5 рази швидше заряджати сумісні ґаджети.
Зарядний пристрій підійде для заряджання та синхронізації смартфонів, планшетів, смарт-годинників, TWS-гарнітур, портативних колонок, електронних книжок тощо. МЗП постачається без кабелю, тому потрібно використовувати власний кабель живлення, що має з однієї сторони USB-роз'єм.
Корпус зарядного пристрою виготовлено з вогнестійкого пластику. Девайс має захист від перегріву, перезаряджання та короткого замикання.
Купити Мережевий зарядний пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger Wi-G006 EU White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger Wi-G006 EU White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger Wi-G006 EU White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WIWU |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | White |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Матеріал | PC |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | Essen GaN Wi-G006 |
| Бренд | WIWU |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-13%
-13%
-13%
-13%