WIWU
-13%
WIWU 2.4A Essen GaN Fast Charger Combo with A-M cable Wi-G023 A-M EU White — класичний компактний мережевий зарядний пристрій з одним USB-виходом та кабелем живлення Micro-USB.
Зарядний пристрій забезпечує 2.4А вихідного струму, чого цілком достатньо для стабільного заряджання більшості мобільних пристроїв, таких як: смартфони, планшети, смарт-годинники, TWS-гарнітури тощо. Основна вимога — наявність в ґаджета вхідного Micro-USB роз'єму. При використанні іншого кабелю ви зможете з легкістю підключити пристрій з іншим роз'ємом.
Адаптер має естетичний дизайн білого кольору, а завдяки невеликим розмірам модель легко поміщається в маленькій кишені або сумці. Разом з тим міцний пластиковий корпус відрізняється хорошою стійкістю до подряпин, відколів і інших механічних пошкоджень.
Купити Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 2.4A Essen GaN Fast Charger Combo with A-M cable Wi-G023 A-M EU White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 2.4A Essen GaN Fast Charger Combo with A-M cable Wi-G023 A-M EU White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 2.4A Essen GaN Fast Charger Combo with A-M cable Wi-G023 A-M EU White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WIWU |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | USB-A/Micro-USB |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | White |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Матеріал | PC |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.3 A; 50/60 Hz |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | Essen GaN Wi-G023 |
| Бренд | WIWU |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!