WIWU
-13%
Зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C with digital display Wi-G009 EU Black забезпечить швидке та безпечне заряджання для сумісних пристроїв, більш того, компактні розміри дозволять легко зберігати та перевозити пристрій, не займаючи багато місця в рюкзаку. WIWU 20W Firefly GaN поєднав у собі всі переваги GaN технології — неймовірну потужність, чудову енергоефективність та ультракомпактність.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN має вбудовані механізми захисту від потенційних загроз, з якими користувачі можуть стикатися під час експлуатації. Аксесуару не загрожує перегрів, мережна перенапруга або коротке замикання. Ви можете не турбуватися про збереження ні самої зарядки, ні пристрої, що заряджаються.
ШВИДКА ЗАРЯДКА
Зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN гарантує вам швидке заряджання гаджетів і багато зекономленого часу на особисті заняття. Наприклад, телефон зарядний пристрій зарядить на 50% всього за 30 хвилин.
2 В 1
Заряджайте 2 пристрої одночасно на сумарній потужності до 20 Вт. Аксесуар оснащений портами: USB-A та USB-C, що дозволить одночасно заряджати відразу кілька периферійних пристроїв. За рахунок підтримки протоколу прискореної зарядки Power Delivery ви зможете заповнити рівень заряду гаджета максимально швидко та ефективно (у разі використання кабелю з підтримкою PD). Використовуючи WIWU, можна зарядити: iPhone або будь-який інший смартфон, планшет, iPod, MacBook/ноутбук та більшість іншої техніки.
USB-C POWER DELIVERY
Забезпечить максимальну швидкість заряджання для iPhone, iPad та інших гаджетів. Працює у режимах — 5V-3A/ 9V-2.22A.
USB-A QUICK CHARGE 3.0
На своєму максимумі здатний зарядити акумулятор ємністю 3400 мА*ч всього за 1,5 години. Працює в трьох режимах: 5V-3A/9V-2A/12V-1.5A.
БЕЗПЕКА
Вбудований чіп захистить WIWU та підключені до нього пристрої від стрибків напруги, перегріву, короткого замикання та надмірної зарядки.
Купити Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C with digital display Wi-G009 EU Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C with digital display Wi-G009 EU Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C with digital display Wi-G009 EU Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WIWU |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Black |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Матеріал | PC |
| Вхід | 110 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вага | 60 г |
| Швидка зарядка | Power Delivery 20 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | Firefly GaN |
| Бренд | WIWU |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!