OfficePro
-11%
🚚 Безкоштовна доставка
Officepro MA113B - це поворотне кріплення для монітора з тримачем для ноутбука — ідеальне рішення для продуктивної та комфортної роботи. Воно дозволяє одночасно закріпити монітор і ноутбук, заощаджуючи простір на робочому столі. Завдяки високій вантажопідйомності до 20 кг (для монітора), кріплення легко витримує навіть великі вигнуті або пласкі монітори розміром до 35". В свою чергу кріплення для ноутбука сумісне із більшістю сучасних ноутбуків та витримує навантаження до 9кг.
Конструкція з високоякісної сталі, алюмінію та пластику забезпечує довговічність і стійкість. Можливість вільного регулювання висоти, нахилу, повороту та обертання дає змогу точно налаштувати положення екранів відповідно до ваших потреб. Спеціальна система тонкого регулювання висоти допомагає ідеально вирівняти монітор і ноутбук. Швидкознімна VESA-пластина значно спрощує встановлення та демонтаж пристроїв. Кріплення підтримує монтаж за допомогою струбцини або наскрізного отвору, а вбудований кабель-менеджмент дозволяє утримувати робочий простір у порядку. Оберіть це рішення для сучасного, ергономічного та ефективного робочого місця.
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA113B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA113B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA113B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | З моніторами 17"-49" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 49 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Чорний |
| Розміри | 492 х 914 х 230 мм |
| Регулювання | За висотою За глибиною Поворот Обертання |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | Тримач для ноутбука, Вбудована система управління кабелями |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Місце встановлення | Настільні |
| Вага | 7,3 кг кг |
| Тип кріплення | Настільні |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!