GamePro
-40%
Ігрова гарнітура Gamepro Asgard Freya створена для повного занурення у бій та максимальної переваги над суперником. Повнорозмірні амбушури з м’якої екошкіри ізолюють від зовнішніх шумів і дозволяють чути найдрібніші деталі в діапазоні 20–20 000 Гц із чутливістю 115 дБ. Підтримка об’ємного звуку 7.1 точно передає напрямок кроків, пострілів та ефектів, даючи тобі стратегічну перевагу. Знімний мікрофон чітко фіксує голос без шумів, завдяки чутливості –42 дБ — твоя команда почує кожну команду. USB-підключення забезпечує стабільний сигнал і сумісність з Android, Apple та PlayStation. А надійне наголов’я і довгий 2.2-метровий кабель гарантують комфорт навіть під час тривалих геймерських сесій.
Купити Дротова ігрова гарнітура GamePro Asgard Freya (HS145B) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Дротова ігрова гарнітура GamePro Asgard Freya (HS145B) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Дротова ігрова гарнітура GamePro Asgard Freya (HS145B) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Android, Apple, Playstation |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 170 х 198 х 86 мм, Діаметр динаміків 53 мм, Мікрофон 6х5 мм |
| Виходи | 3,5 мм |
| Інтерфейси | USB |
| Особливості | Знімний мікрофон, Амбушури з піною ефекту пам'яті, Вітрозахист, Додатковий комплект амбушур |
| Частотний діапазон | 20-20000 Гц |
| Імпеданс | 64 Ом |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 0,5 кг |
| Чутливість | 115 дБ (навушники), -42 дБ (мікрофон) |
| Підсвічування | Немає |
| Матеріал корпусу | Екошкіра, метал |
| Живлення | Дротове |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!