GamePro
-23%
Навушники GamePro HS311 - це ігрова гарнітура, яка ідеально підійде для спілкування в чатах, перегляду відео, прослуховування музики, а також геймінгу в комп'ютерних та онлайн-іграх різних жанрів. Завдяки якісному звуку 5.1 з потужними басами та чистими високими частотами ігрові навушники передають навіть найдрібніші звукові деталі, що дозволяє повністю поринути у віртуальний світ. Гарнітура має вбудований мікрофон в нижній частині лівої чашки навушників, положення якого легко налаштовується.
Купити Гарнітура ігрова GamePro (HS311) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Гарнітура ігрова GamePro (HS311) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Гарнітура ігрова GamePro (HS311) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | PC, Mac, PS 4/5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 20x10x22 см, Діаметр динаміків 40 мм |
| Виходи | 3.5 мм |
| Інтерфейси | 2 х 3.5 мм (mini-Jack), USB |
| Особливості | Світлодіодна підсвітка, Вбудований регульований мікрофон, Регулятор гучності |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 Гц |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 0,252 кг |
| Чутливість | 105 дБ ± 3 дБ |
| Підсвічування | LED |
| Матеріал корпусу | Пластик, Екошкіра |
| Живлення | Дротове |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!