GamePro
-25%
Гарнітура GamePro HS766 Black створена для геймерів, які цінують якісний звук і комфорт. Повнорозмірна конструкція із зручним кріпленням забезпечує ідеальну ізоляцію від шуму, а 50 мм мембрани дарують насичене звучання з частотним діапазоном 20–20000 Гц та чутливістю 110 дБ. Легка вага 235 г і 2-метровий кабель роблять її зручною для тривалих ігрових сесій.
Купити Гарнітура ігрова GamePro (HS766) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Гарнітура ігрова GamePro (HS766) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Гарнітура ігрова GamePro (HS766) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Mac, PS 4/5, Nintendo Switch, моб пристрої |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | Повнорозмірні |
| Виходи | 3.5 мм |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Особливості | Знімний регульований мікрофон |
| Частотний діапазон | 20 - 20000Гц |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 0.235 кг |
| Чутливість | 110 дБ (навушник), -38 дБ (мікрофон) |
| Підсвічування | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик, тканина |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!