ACEFAST
Новинка
Зовнішній акумулятор ACEFAST M12 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату та алюмінієвого сплаву не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 10 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Бездротова зарядка потужністю 5, 7,5, 10 та 15 Вт для заряджання смартфонів, смарт-годинників та бездротових навушників. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду, а завдяки підтримці протоколів швидкого заряджання PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0, AFC, FCP та SCP цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Оснащений портом USB-C (вхід 5V / 3A, 9V / 2A / вихід 5V / 3A, 9V / 2,22A), акумулятор ACEFAST M12 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Купити Зовнішній акумулятор ACEFAST M12 PD20W ultra-thin magnetic wireless charging power bank 10000mAh, Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор ACEFAST M12 PD20W ultra-thin magnetic wireless charging power bank 10000mAh, Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор ACEFAST M12 PD20W ultra-thin magnetic wireless charging power bank 10000mAh, Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 18 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | ультратонке |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V |
| Розміри | 102 × 67 × 13.6 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | M12 |
| Вага | 174 г |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Підтримка MagSafe | Так |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!