ACEFAST
Новинка
Зовнішній акумулятор ACEFAST M18-10000 PD20W/22.5W magnetic fast charging power bank with built-in cable Black — компактна універсальна батарея, яка виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який із ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 10000 мАг.
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
ШВИДКА БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА
Головна особливість цього повербанку — бездротова зарядка з широким спектром підтримуваних стандартів (5W, 7.5W, 10W, і 15W), включаючи MagSafe. Це робить повербанк універсальним і зручним рішенням для зарядки гаджетів без використання кабелів. Пристрій завжди готовий до використання. Наприклад, щоб почати заряджати телефон за допомогою бездротової зарядки, достатньо прикласти до нього портативний акумулятор. Магнітне кріплення спрощує процес заряджання, роблячи його швидким та ефективним. Ця функція є особливо корисною для власників iPhone.
Повербанк підтримує більшість технологій швидкої зарядки. Технологія швидкої зарядки дозволяє не тільки заряджати в прискореному режимі підключені пристрої, але й зовнішній акумулятор.
МАКСИМАЛЬНА АВТОНОМНІСТЬ
Повербанк має вбудований кабель, що робить його універсальним рішенням. Кабель компактно розміщується на корпусі павербанку, не плутається і не заважає, а отже і прослужить набагато довше. Коли кабель не використовується за призначенням, може бути ремінцем для зручного транспортування.
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ ТА БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Корпус батареї виготовлений із вогнестійкого пластику, що значно подовжує термін експлуатації пристрою.
Повербанк компактний та легкий, що робить його зручним для транспортування. Має захист від перезарядки, короткого замикання та перегріву.
Купити Зовнішній акумулятор ACEFAST M18-10000 PD20W/22.5W magnetic fast charging power bank with built-in cable Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор ACEFAST M18-10000 PD20W/22.5W magnetic fast charging power bank with built-in cable Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор ACEFAST M18-10000 PD20W/22.5W magnetic fast charging power bank with built-in cable Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Вбудований кабель USB Type-C |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 106 × 63 × 17 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | M18 |
| Матеріал корпусу | PC пластик + алюміній |
| Вага | 183 г |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Підтримка MagSafe | Так |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!