WUW
Новинка
Зовнішній універсальний зарядний пристрій WUW Y131 дуже зручний для тривалих поїздок і місць, де немає електричної мережі. Ви зможете підзарядити від нього абсолютно будь-який пристрій.
У повербанк уже вбудовано чотири дроти для заряджання (USB, micro-USB, Apple Lightining, Type-C), що дає змогу використовувати один переносний акумулятор разом із друзями, коханими та сім'єю. Вам більше не доведеться носити з собою всі можливі кабелі. Паурбанк 20 000 mАh має 2 додаткові роз'єми USB та USB-C для підключення інших кабелів для зарядки. Повербанк можна заряджати через Type-C роз'єм і через вбудований USB-кабель.
Акумулятор пауербанка має цифровий дисплей з індикатором заряду батареї, вам більше не потрібно гадати скільки залишилося зарядки у портативки.
У розумній зарядці для мобільного телефону є вбудований захист від перезаряду, глибокого розряду і короткого замикання.
Купити Зовнішній акумулятор WUW Y131 20000mAh White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор WUW Y131 20000mAh White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор WUW Y131 20000mAh White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WUW |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Дизайн | Стандартний |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Індикація | Дисплей |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 149 × 68 × 31.5 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | Y131 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність елемента живлення | 20000 mAh |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | White |
| Бренд | WUW |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!