WUW
Новинка
Зовнішній універсальний зарядний пристрій WUW Y200 (22.5W PD) дуже зручний для тривалих поїздок і місць, де немає електричної мережі. Ви зможете не тільки підзарядити від нього абсолютно будь-який пристрій, але і використовувати його як ліхтарик.
У повербанк уже вбудовано чотири дроти для заряджання (USB, micro-USB, Apple Lightining, Type-C), що дає змогу використовувати один переносний акумулятор разом із друзями, коханими та сім'єю. Вам більше не доведеться носити з собою всі можливі кабелі. Паурбанк 20 000 mАh має додатковий роз'єм USB порт для підключення інших кабелів для зарядки. Повербанк можна заряджати через Type-C роз'єм і через вбудований USB-кабель.
Акумулятор пауербанка має цифровий дисплей з індикатором заряду батареї, вам більше не потрібно гадати скільки залишилося зарядки у портативки.
У розумній зарядці для мобільного телефону є вбудований захист від перезаряду, глибокого розряду і короткого замикання.
Купити Зовнішній акумулятор WUW Y200 (22.5W PD) 20000mAh Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор WUW Y200 (22.5W PD) 20000mAh Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор WUW Y200 (22.5W PD) 20000mAh Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WUW |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Особливості | LED-дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | Дисплей |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кабель | USB; Micro USB; Type-C; Lightning |
| Функції зарядки | Power Delivery 22.5 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 10 V; 12 V; 15 V |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Модель | Y200 |
| Ємність елемента живлення | 20000 mAh |
| Потужність | 12 W |
| Вхідні інтерфейси | 2 × USB Type-A; USB-Micro; USB Type-C; Lightning |
| Колір | Black |
| Бренд | WUW |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!