GamePro
-18%
Ігрова гарнітура Gamepro HS120W оснащена потужними динаміками діаметром 40 мм та широким частотним діапазоном від 20 до 20 000 Гц для якісного та чистого звуку. Високочутливий мікрофон з чутливістю 42 ± 3 дБ забезпечує чітке спілкування під час гри. Для підключення використовується довгий та зручний дротовий шнур із роз'ємом Jack 3,5 мм та загальною довжиною 2 метри. Навушники мають оптимальний імпеданс у 16 Ом, що гарантує стабільну роботу з будь-яким пристроєм.
Gamepro HS120W — ідеальний вибір для геймерів, які цінують чудовий звук та надійність.
Купити Дротова гарнітура Gamepro Genesis Mercury (HS120W) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Дротова гарнітура Gamepro Genesis Mercury (HS120W) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Дротова гарнітура Gamepro Genesis Mercury (HS120W) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Android, Apple, Playstation, Xbox |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | Діаметр динаміків 40 мм, Мікрофон 6 х 5 мм |
| Виходи | 3,5 мм |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Особливості | Вбудований мікрофон |
| Частотний діапазон | 20-20000 Гц |
| Імпеданс | 16 Ом |
| Колір виробу | Білий |
| Вага | - кг |
| Чутливість | 115 дБ (навушники), -42 дБ (мікрофон) |
| Підсвічування | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик, тканина, метал |
| Живлення | Дротове |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!