Tigernu
🚚 Безкоштовна доставка
Tigernu T-B9381 — це фірмовий рюкзак, що поєднує в собі стиль, функціональність та зручність. Створений спеціально для міських потреб, він втілює в собі сучасний дизайн і практичність.
МІЦНІСТЬ Й КОНСТРУКЦІЯ
Рюкзак виготовлений з високоякісного водонепроникного матеріалу – нейлон. Цей матеріал поєднує в собі не лише водостійкість, а й стійкість до порізів та розривів.
Всі елементи рюкзака, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати більшу вагу навіть у разі активного користування.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ
Рюкзак вміщує в собі велике основне відділення, в якому зручно організувати власні речі.
В придаток до нього, наплічник має: передні кишені, місце для ноутбука до 15,6”, задню та бокові кишені.
СПИНКА РЮКЗАКА
М’яка спинка рюкзака – має м’яку тканину, що може повторювати контури вашого тіла. Вона легко адаптується до ваших рухів, незалежно від того, пересуваєтесь ви жвавими вулицями чи вирушаєте на природу.
ВИРОБНИЦТВО
Під час виробництва рюкзаків Tigernu, використовують тільки якісні матеріали та в купі з нанесених елементів та знаків на різних частинах наплічника гарантують захист власної марки від підробок.
Купити Рюкзак Tigernu T-B9381 15.6" Light Grey можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Рюкзак Tigernu T-B9381 15.6" Light Grey здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Рюкзак Tigernu T-B9381 15.6" Light Grey можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Tigernu |
| Гарантія | 12 |
| Модель | T-B9381 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Колір товару | Light-Grey |
| Матеріал | Водонепроникний нейлон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | 43 × 29 × 14 мм см |
| Вага | 0.91 кг г |
| Об’єм | 16 л л |
| Бренд | Tigernu |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!